O firmie

Firma BUDO-COM już od ponad 20 lat dostarcza swoim Klientom praktyczne rozwiązania z zakresu wykonawstwa instalacji sanitarnych. Wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie pozwala nam zaspokoić oczekiwania i potrzeby nawet najbardziej wymagającego Klienta. W tym czasie zrealizowaliśmy wiele inwestycji na terenie całego kraju w zakresie obiektów handlowo-usługowych, biurowych, przemysłowych oraz użyteczności publicznych.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki zakres usług począwszy od projektu budowlanego poprzez projekt wykonawczy, dostawę i montaż urządzeń, uruchomienie oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom inwestorów współpracujemy z większością producentów światowych koncernów produkujących urządzenia wentylacji, klimatyzacji i ciepłownictwa, co umożliwia nam dostosowanie oferty tak aby w pełni zaspokoić ich potrzeby.

Działając na rynku budowlanym ponad 20 lat zbudowaliśmy wykwalifikowaną załogę, która dzięki swojemu doświadczeniu sprawdza się w realizacji wysokiej jakości prac. Stale podnosimy jakość świadczonych usług dostosowując sie do wymagań rynku. Dzięki temu staliśmy się wiarygodnym partnerem na polskim rynku zdobywając zaufanie wielu firm działających w Generalnym Wykonawstwie oraz Inwestorów.